Wyzwania stojące przed biurkiem i sposoby ich pokonywania

Czy masz w swoim biurze biurka z ławkami? Wiele osób ma i używa ich z dużym powodzeniem, ale wiąże się z nimi także kilka wyzwań, a mianowicie rozpraszanie uwagi.

Biurko z ławką to eleganckie biurko, które jest długie i może przy nim usiąść kilka osób. Jeśli pomyślisz o takich biurkach, jakie można zobaczyć w kawiarniach, to nie jesteś daleki od prawdy. Tego typu biurka biurowe są idealne do współpracy, ale także do planowania przestrzeni biurowej, ponieważ może przy nich usiąść kilka osób, a ponadto można je ustawić wzdłuż płaskiej powierzchni, np. długiej ściany lub pod oknem.

Oznacza to również, że użytkownik ma bardzo mało prywatności i jest narażony na rozpraszanie uwagi. Dobrym sposobem przeciwdziałania temu jest zastosowanie ekranów biurowych pomiędzy pracownikami, które można usunąć, gdy trzeba wykonać pracę zespołową.

Biurka z ławkami idealnie nadają się również do stref przyłóżkowych, stołówek i miejsc przerw w pracy, co sprawia, że są bardzo elastycznym meblem biurowym, który warto mieć w swojej przestrzeni.

Czy regularnie korzystasz z biurek typu bench?

Autor

Olga Dąbek

Pracownik biurowy, Szczecin. Wie jak ważną rolę odgrywają akcesoria biurowe i jak ułatwiają codzienną pracę.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 505-693-456

E-mail: kontakt@pozyczajrozsadnie.pl

ul. Dąbrowska 35 ,
32-569 Kraków