Akustyka w biurze - o co chodzi?

Duże biura na planie otwartym, a nawet duże współczesne pomieszczenia biurowe, w których pracuje kilka osób, mogą być od czasu do czasu bardzo głośne. Nawet jeśli robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby ograniczyć hałas, miejsce to może być rozpraszające, jeśli próbujesz pracować w ciszy.
Odpowiedź? Panele akustyczne do biura!

Te dość pomysłowe panele ścienne pomagają pochłaniać dźwięk i tworzą bardziej harmonijną atmosferę. Hałas pochodzący z mowy i ogólnej pracy może łatwo odbijać się od twardych powierzchni i rozchodzić się po pomieszczeniu. W przypadku wydzielenia stref, np. strefy cichej z dużymi biurkami do pracy przy biurku oraz strefy pracy zespołowej, panele akustyczne mogą okazać się prawdziwym wybawieniem i sprawić, że produktywność wzrośnie, a nie drastycznie spadnie. Kolejną korzyścią może być zachowanie prywatności, ponieważ gdy głosy nie rozchodzą się po pomieszczeniu, poufność nie jest już tak istotnym problemem.

Zobacz film, aby dowiedzieć się więcej na temat działania paneli akustycznych.

Panele dźwiękochłonne mogą naprawdę dobrze wyglądać obok luksusowych biurek biurowych, ponieważ są dostępne w różnych kolorach i wzorach (np. panele montowane na ścianie, na suficie, wolnostojące). Jeśli uda Ci się w przemyślany sposób zaaranżować biurka, możesz również zwiększyć wydajność pracy na poziomie gruntu.

Panele akustyczne to świetny dodatek do każdego biura, to prawda. Czy już je wypróbowałeś?

Autor

Jacek Hudkowski

Projektant nowych rozwiązań zapięć do segregatorów - Warszawa.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 505-693-456

E-mail: kontakt@pozyczajrozsadnie.pl

ul. Dąbrowska 35 ,
32-569 Kraków