Jakie jest idealne biuro dla Ciebie?

Gdybyś miał nieskończony budżet i możliwość posiadania dowolny projekt biura, jaki byś chciał, co byś wybrał?

Czy zdecydowałbyś się na fantazyjny otwarty plan projekt? Czy miałbyś mniejsze biura wzdłuż dużego korytarza? Czy zdecydowałbyś się na układ zwinny? Na co byś się zdecydował?

Prawdopodobnie Twoi pracownicy mają swoje opinie na temat tego, jakie byłoby idealne biuro dla Twojej firmy, ale musisz zwrócić uwagę na przystępną cenę, wygodę, funkcjonalność i oczywiście to, co wygląda i jest przyjemne.

Przeprojektowanie biura może być zniechęcającą perspektywą dla firmy. Wiąże się to z pieniędzmi, ale może to również oznaczać, że pracownicy będą doświadczać pewnych zakłóceń, podczas gdy praca jest wykonywana. Możesz spojrzeć w kierunku posiadania pracy wykonane w weekend lub w godzinach wieczornych, aby tego uniknąć, ale wykonawcy są prawdopodobnie pobierać więcej za pracę poza godzinami.

Chodzi o znalezienie najlepszego Środek-grunt dla Ciebie, który pasuje do tego, co chcesz, potrzebujesz i co możesz sobie pozwolić. Nie ma "idealnego biuro ponieważ każda firma ma inne potrzeby, ale jest "idealne" biuro, coś, co pasuje do Ciebie do ziemi.

To samo dotyczy osób, które pracują w domu. To nie jest dobry pomysł, aby usiąść na kanapie lub w łóżku i spróbować dostać swoją pracę, trzeba biuro ustawić, aby być produktywnym i być wygodne w tym samym czasie.

Jeśli myślisz o przeprojektowaniu domowego biura w szczególności, sprawdź poniższą infografikę, która ma kilka bardzo przydatnych wskazówek do przemyślenia.

Źródło - https://www.adweek.com/galleycat/home-office-design-infographic/113096

Istnieje wiele rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę podczas projektowania biura, czy to nowego, czy istniejącego. Pieniądze są najważniejsze, ale z pewnością powinieneś porozmawiać ze swoimi pracownikami i dowiedzieć się, co ich zdaniem będzie działać. Może ergonomiczne meble biurowe zamiast nieregulowanych opcji, które masz teraz. Może chcieliby mieć możliwość bardziej otwartej współpracy, a w tym przypadku przypadku, dobrym rozwiązaniem może być zwinna przestrzeń robocza.

Chodzi o bycie otwartym na zmiany i odrobienie pracy domowej w zakresie tego, co jest możliwe, a co byłoby dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem. Pamiętaj, że mając idealną przestrzeń biurową, nie tylko przyciągniesz nowe talenty do swojej firmy, ale także zapewnisz, że Twoi doświadczeni pracownicy, którzy już są na miejscu, najprawdopodobniej pozostaną tam, gdzie są.

Istnieją niezliczone opcje i nie jest to coś, z czym powinieneś się spieszyć. Planowanie jest bardzo ważne. Uwzględnij wszystkie opcje. Zrób badania na temat aktualnych trendów i sprawdź, czy któryś z nich sprawdzi się w Twoim przypadku. Możesz również zapożyczyć elementy z kilku projektów i połączyć je razem. Nie ma tu praw i złych rozwiązań, jest tylko to, co wiesz, że się sprawdzi i czego chcą i potrzebują Twoi pracownicy.

Oczywiście wszystko to kosztuje, więc przedtem musisz dokładnie zaplanować budżet. Znajdź wykonawców, którzy będą pracować na najwyższym możliwym poziomie, za cenę, która działa dla Ciebie. Pamiętaj też, że prawdopodobnie pojawią się dziwne wyboje drogowe po drodze, więc potrzebujesz trochę wolnej gotówki na te drobne niedogodności. Jeśli te nie wystąpią, dobrze, że masz dodatkową gotówkę!

Dobrym pomysłem jest utworzenie grupy fokusowej w celu przeprowadzenia burzy mózgów, a następnie podjęcia wspólnej decyzji, co będzie najlepszym rozwiązaniem. W kategoriach morale i produktywności łącznie, pokazujesz swoim pracownikom, że cenisz ich opinie i że chcesz stworzyć coś, z czym dobrze się czują i z czego są dumni.

Autor

Olga Dąbek

Pracownik biurowy, Szczecin. Wie jak ważną rolę odgrywają akcesoria biurowe i jak ułatwiają codzienną pracę.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 505-693-456

E-mail: kontakt@pozyczajrozsadnie.pl

ul. Dąbrowska 35 ,
32-569 Kraków