Koszulki

Rozmiary koszulek -  Trzeba powiedzieć, że koszulki na dokumenty to bardzo ważny element, który w każdym biurze będzie wykorzystywany i dlatego warto je mieć pod ręką. Obecnie są one oferowane w różnych rozmiarach, dzięki czemu zawsze można je dobrze dopasować do swoich potrzeb. Mamy klasycznie dostępne oczywiście koszulki A4, które najczęściej są wykorzystywane. Poza tym jednak znajdą się także produkty w rozmiarze A5 oraz A3. Czasami również takie, które mają wyjątkowy rozmiar A2. Struktura, powierzchnia, kolor Najczęściej mamy dostępne koszulki matowe, które są bardzo wygodne, ponieważ będą tanie a jednocześnie nie widać na nich odcisków palców. Dlatego właśnie fajnie się prezentują a to, że są przeźroczyste sprawia, że nawet przy kserowaniu dokumentów nie będzie trzeba ich z koszulek wyjmować co na pewno jest bardzo wygodne i warto to wziąć pod uwagę.

Dobrze się sprawdzają praktycznie we wszystkich przypadkach i dlatego jak się wydaje to właśnie sprawia, że najczęściej są wykorzystywane. Kolorowe koszulki stosuje się natomiast do lepszego porządkowania dokumentów. Wkładanie dokumentów Dokumenty wkłada się do koszulki przez specjalną szczelinę, która znajduje się w górnej części. Można wpinać koszulki do góry nogami, ale oczywiście nie ma to żadnego sensu, ponieważ bardzo szybko zaczną nam wypadać, a nie na tym nam zależy tylko na porządkowaniu dokumentów i z tego powodu właśnie umieszczamy je w koszulkach.

Koszulki zamykane  -  To ciekawa propozycja, która opiera się na specjalnych koszulkach, które mają klapkę zabezpieczającą dokumenty przed wypadaniem. To ciekawe rozwiązanie, które dobrze się sprawdza, ponieważ dzięki temu nasze dokumenty zostaną na miejscu i nie musimy się obawiać, że wypadną i je zgubimy albo pomieszamy. Zasuwane koszulki pozwalają także na przechowywanie różnych drobnych przedmiotów. Koszulki poszerzane (katalogowe) - Sama nazwa tutaj wskazuje z jakim produktem mamy do czynienia. Chodzi o specjalne koszulki, które mają większy rozmiar i pozwalają na jednorazowe przechowywanie większej ilości dokumentów. Jeśli włożylibyśmy taką większą ilość do klasycznej koszulki to niestety okazałoby się, że zostałyby pogniecione a sama koszulka prawdopodobnie by się przerwała.

Autor

Olga Dąbek

Pracownik biurowy, Szczecin. Wie jak ważną rolę odgrywają akcesoria biurowe i jak ułatwiają codzienną pracę.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 505-693-456

E-mail: kontakt@pozyczajrozsadnie.pl

ul. Dąbrowska 35 ,
32-569 Kraków